درباره ما

sppb-image-holder

رزومه کاری کارخانه فرآوری پسته فرشی و پسران

مجموعه کشاورزی و کارخانه پسته فرشی و پسران از سال 1344 توسط محمد فرش فروش در شهر مه ولات استان خراسان رضوی در زمینه کشت و فرآوری پسته شروع به فعالیت نموده است. پس از اتمام تحصیلات دو فرزند ایشان، فرشاد فرش فروش و فرزاد فرش فروش در رشته مهندسی کشاورزی، این مجموعه اقدام به تأسیس کارخانه فرآوری پسته در سال 1385 نمود و با ادغام دانش تخصصی روز کشاورزی و تجربه چندین ساله پدر هم اکنون تبدیل به یکی از تولید کنندگان نمونه پسته اورگانیک در سطح کشور شده است.
کارخانه فرشی با داشتن سالنهای کاملا بهداشتی با استانداردهای جهانی و خرید دو خط فرآوری در سال 85 شروع به کار نمود و به مرور در این سالها با به کارگیری نیروهای فنی و متخصصین کشاورزی و صنایع  و با ساختن سالنهای جدید و تجهیز سیستم سابق و خریداری دو خط فرآوری جدید با ظرفیت بالا بهره وری این مجموعه را از ساعتی 6 تن به ساعتی 20 تن افزایش داده که در مجموع ظرفیت سالانه فرآوری را به 6000 تن پسته تازه رسانده است.
با بهره گیری دانش روز دنیا  و با حمایت بانک کشاورزی و سازمان های محترم جهاد کشاورزی و بهداشت محیط زیست ، پسته ارمغان ایرانیان را در محیطی کاملا بهداشتی و به دور از هر آلایندگی برای محیط زیست فرآوری کرده است. در این راستا با ساخت تصفیه خانه صنعتی و به کارگیری دستگاه ازن ژنراتور برای اولین بار در ایران در کارخانه فرآوری پسته اقدام به ضدعفونی پسته و محیط پساب آن نموده، همچنین با از بین بردن افلاتوکسین و سفید شدن پوسته پسته گامی بزرگ در جهت ارتقاء کیفیت پسته به عنوان محصولی با ارزش در زمینه صادرات و غیرنفتی و ورود ارز به کشور برداشته است.
  • لوح ها و تندیس ها
0
پروژه ها
0
کارمندان
0
دستاورد ها
0
اطلاعیه

آدرس

آدرس کارخانه : فیض آباد ، محولات ، کیلومتر 3 جاده روستای شمس آباد

شماره تماس :05326725345

فکس:05326725347

آدرس ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آخرین مطالب

09 آذر 1398 / Super User
09 آذر 1398 / Super User
09 آذر 1398 / Super User

رزومه کاری

مجموعه ما از سال 1344 توسط محمد فرش فروش در شهر مه ولات استان خراسان رضوی در زمینه کشت و فرآوری پسته شروع به فعالیت نموده است. پس از اتمام تحصیلات دو فرزند ایشان، فرشاد فرش فروش و فرزاد فرش فروش در رشته مهندسی کشاورزی، این مجموعه اقدام به تأسیس کارخانه فرآوری پسته در سال 1385 نمود و با ادغام دانش تخصصی روز کشاورزی و تجربه چندین ساله پدر هم اکنون تبدیل به یکی از تولید کنندگان نمونه پسته اورگانیک در سطح کشور شده است.